EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Temmuz 2008 Cuma


HÜSEYİN KARADAYI ''YOU DANCE FROM TURKEY''

2008 yaz aylarına damga vurması beklenen "YOU DANCE from TURKEY by Hüseyin Karadayı" albümü, D&R mağazaları başta olmak üzere tüm müzik marketlerdeki yerini aldı.
Bugüne kadar yayınladığı albümler ile en çok satanlar listesinde yer alan, müzik çaldığı mekanlarda kitleleri eğlendirmesini bilen Hüseyin Karadayı, 4'üncü albümü ile hayranlarıyla buluşuyor. Geçtiğimiz günlerde Radyo N101 tarafından "Yılın en başarılı dj ve prodüktörü" ödülünün sahibi olan Karadayı, yeni çalışması ile bir önceki albümünde olduğu gibi en çok satanlar listesinde zirveyi zorlayacak ve şarkıları yaz boyunca bütün gece klüplerinde çalınacak...
Albümden biraz bahsetmek gerekirse; Ferhat Göçer, Funky C, Ege Çubukçu, Melis Sökmen gibi başarılı müzisyen dostları ile ortak şarkılar hazırlayan Hsyn Krdy, yaratıcılığı ve yaptığı düzenlemelerle bu işte ne kadar usta olduğunu kanıtlıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe