EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Temmuz 2008 Salı


DOĞAN DURU MÜZİKALDE SAHNE ALIYOR

Alternatif müziğin en başarılı guruplarından REDD'in solisti DOĞAN DURU Türkiye'de ilk defa Rock on Broadway müzikalinde sahne alıyor.Bugüne kadar 3 albüm yayınlayan Redd gurubu ile bir sürü başarıya ve ilke imza atan Doğan Duru bu yıl 2. defa sahnelenen müzikalin tek erkek rock starı olmanın heyecanını yaşıyor.Süpervizörlüğünü Işıl Kasapoğlu, müzik direktörlüğünü Sabri Tuluğ Tırpan'ın yaptığı Rock on Broadway müzikali 14 Ağustos'ta Avea ve Hitt Prodüksiyon ortaklığıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde seyirci ile buluşuyor.Bu yıl müzikalde ayrıca, Pamela, Burak Kut, Irmak Ünal, Fadik Sevin Atasoy, Meyra ve misafir sanatçı olarak Hande Yener yer alıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe