EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Temmuz 2008 PerşembeDEMİR DEMİRKAN'DAN BİR OLGUNLUK ÇAĞI ALBÜMÜ : “YOLUN YARISI”


Eurovision 2003’te birinci olan şarkımızın bestecisi Demir Demirkan solo müzik kariyerine muhteşem bir albümle devam ediyor. “Yolun Yarısı” adlı beşinci albümünde müzikal çeşitliliği başarıyla kullanan Demir Demirkan bu albümde dinleyiciye oldukça farklı melodilerle zenginleştirilmiş, başarılı bir rock sound’u sunacak. 30’lu yaşların bir yeni başlangıçlar dönemi olarak değerlendirilmesi gerektiğini düşünen sanatçı, “şimdi hayatla barışmak zamanı“ diyor ve tüm tecrübelerimizi hayata daha pozitif bakmak için kullanmamız gerektiğini söylüyor. Önümüzdeki hafta müzik marketlerdeki yerini alacak olan “Yolun Yarısı” sanatçının bu içsel yolculuğunu bizlerle paylaştığı; aşk, hesaplaşma ve umut dolu son derece başarılı bir albüm. Yeni albümünün ilk klibini “Alıştım Artık” şarkısı için çeken Demir Demirkan, bu klipte Avrupa Yakası’nın “Fatoş”u Şenay Gürler’le birlikte kamera karşısına geçti. Müzik dünyamızda gerek sözlerin ve bestelerin gerekse de kliplerin gittikçe birbirine benzemeye başladığı şu günlerde Demirkan, rol arkadaşı Şenay Gürler’le birlikte güzel ve özgün bir klibe imza atmış olmanın heyecanını yaşıyor. Esprili ve eğlenceli senaryosuyla izleyicilerin büyük beğenisini kazanması beklenen ve prodüksiyonu Plato Film tarafından gerçekleştirilen klibin yönetmenliğini (aynı zamanda Limon Ağacı dizisinin de yönetmeni olan) Deniz Ergun üstlendi.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe