EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Haziran 2008 Pazar


VOLKAN MÜHÜRCÜOĞLU GELİYOR...

Finans ve Bankacılık alanında eğitim alan ancak içinde ki müzik tutkusu sebebiyle 2007 yılından itibaren kendi müziğini icra etmeye karar veren Volkan Mühürcüoğlu sonunda kendisini dinleyiciyle buluşaracak şarkıları kendi internet sitesinden yayınladı.. http://www.volkanmuhurcuoglu.com/ adresinden hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz müzisyenin şarkılarını da internet platformunda dinleme imkanı bulabilirsiniz..Cüneyt Karayalçın prodüktörlüğünde hazırlanan albümü ile ilgili düşüncelerini ise ''Çok farklı müzisyenlerden etkilenmiş biri olarak, albümde birbirinden farklı tarzlarda şarkıların yer almasını şaşırtıcı ve sürpriz bir sonuç olarak görmüyorum. Bu albümün arkasında eşsiz fedakârlıklar ve büyük dostluklar var. Dolayısıyla albümün son derece samimi bir çalışma olduğuna inanıyorum. Umarım bu samimiyeti tüm dinleyenlere hissettirebiliriz.” diyerek özetliyor Volkan Mühürcüoğlu...İçindeki müzik tutkusunu dinleyen Volkan Mühürcüoğlu'na kulak vermenin zamanı geldi..Hayat Müzik platformu olarak http://www.volkanmuhurcuoglu.com/ 'u mutlaka ziyaret etmenizi öneririz..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe