EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Haziran 2008 Pazartesi

KEREMCEM ''ATEŞLER İÇİNDE''
Keremcem’in heyecanla beklenen yeni Maxi Single Albüm’ü “ATEŞLER İÇİNDE”, müzik marketlerdeki yerini aldı. Sanatçı, bu albümünde Romanya’nın henüz yeni parlayan ama şarkıları şimdiden dünyanın dört bir yanında dillerde dolaşmaya başlayan müzik grubu IMBA’yla birlikte çalıştı. Albüm, “SAY / YEKE YEKE” ve “ATEŞLER İÇİNDE / YO” isimli bomba gibi iki dans şarkısından oluşuyor. Keremcem’in IMBA’yla düet yaptığı her iki şarkının da Türkçe sözleri sanatçının kendisine ait. Yeni albümde yer alan şarkılar, bugüne kadar çalmaya ve duymaya alışık olduğunuz Keremcem şarkılarından farklı olarak tamamıyla dinleyenlerin kanını kaynatacak nitelikte. Özellikle “SAY / YEKE YEKE” isimli şarkı, sezonun ilk konserinde sanatçının hayranları tarafından tam not aldı. İlk kez duyanların bile tempo tutup dans ederek eşlik ettiği şarkı, yaz aylarına damgasını vuracak gibi görünüyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe