EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Haziran 2008 Perşembe


HAYAT MÜZİK'TE YEPYENİ BİR KÖŞE... ''HAYAT MÜZİK-TANITIM''

HAYAT MÜZİK-TANITIM- OZAN AKBABA
1982 Kars/Benliahmet dogumlu.Yaklasik 10 yillik bir oyunculuk ve Tiyatro geçmisi var.Akdeniz Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi Iç mimarlik ve Çevre Tasarrim bölümü mezunu.Su an Kisa film,reklam ve tanitim filmleri için müzik bestelemeye devam ediyor..''B2dergi'' adli dijital dergide Film müzigi hakkinda yazilari yayinlanmistir.
www.myspace.com/ozanakbaba
Tanitim filmleri :
Horev ,Baymak,Bizim Gaz,Endem Merrily Group,Istanbul Tanitim,Lifemed,Mir Hali,Özel Aksaray Hastanesi Tanitim - Reklam filmi,RocaKale,Multi Center,Bereket Döner,Isitaç Reklam,Kirsehir Belediyesi,Glitz Reklam - Sinema Reklam,Duru,Vitea Reklam,Dizcover ,Sinek savar

Kisa Film ve Belgeseller: Açik Pencere,Tekvir,Histeri,Iki ,Ekmek Bir Yoga,Haykiris,Refakatçi,Gidelim mi Buralardan,Hesaplasma ( 2,4,5 ),La Docella'nin Siradan Bir Günü,Sadece Ask,Cebir,Süryani Müzikleri Belgeseli,Peace at War,Bekleyis,Gövde Gösterisi,Alkarisi
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe