EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Haziran 2008 Cuma

Genco Arı'nın Hayali ''Wizart''la Gerçekleşti
9 yaşında İ.Ü Devlet Konservatuarı'na kabul edilen,altı ayda altı sınıfı birden atlayarak lisans progamına geçen ve 14 yaşındayken artık kendi bestelerini çalmaya başlamış bir müzik dahisi,kompozitör,aranjör ve piyanist haline gelen Genco Arı...2003'te katıldığı ''Quartet Muartet'' adlı gurubuyla iki tane moderncaz albüme imza attık sonra Mess Production'la anlaşarak cazseverlere ''Wızart'' adında yepyeni bir albüm hazırladı..Albümdeki 7 bestenin 6'sı Genco Arı'ya ait.Power-jazz tarzındaki Corners ın bestecisi Sarp Maden..! ''Wizart'' Mess Production etiketiylemüzik marketlerdeki yerini aldı...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe