EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Haziran 2008 Salı


ERTUĞ '' DERİN MEVZU'' İLE DİKKAT ÇEKİYOR...

Müzik piyasasına kazandırdığı pek çok hit şarkının ardından, ilk albümü “Hayatım” la ilk kez yorumcu kimliği kazanan Ertuğ, Mess Production etiketli 2.albümü “A1”’ de seslendirdiği kendine ait 12 şarkı ile, yorumculukta da geldiği noktayı açıkça ortaya koyuyor.
A1’ in ilk klibi “Tek Yürek”’ in ardından, 2.klip, albümün önemli hitlerinden “Derin Mevzu” ‘ ya çekildi. Albümdeki diğer tüm parçalar gibi bu şarkının da sözü ve bestesi Ertuğ’ a ait.
“Derin Mevzu”’ ya çekilen kibin yönetmenliğini Kubilay Kasap gerçekleştirdi. Çocukluktan yaşlılığa, hayatın çeşitli evrelerinin sembolik anlatımının yapıldığı klipte Ertuğ dans etmeye çalışmadı, sadece şarkı söyledi. Stüdyo ortamında 16mm’ lik film formatında tek günde gerçekleştirilen klip,kısa sürede müzil severlerin ilgisini çekmeyi başardı...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe