EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Haziran 2008 Çarşamba

BETÜL DEMİR'DEN ''SÜPER'' BİR ALBÜM
Yeni kuşak en iyi kadın vokallerden biri olan Betül Demir yeni albümünü tamamladı. Albümün adı “Süper”. “Süper” aynı zamanda albümün çıkış şarkısı. Albümün prodüktörü de olan Sude Bilge Demir imzası taşıyan şarkının düzenlemesini ünlü aranjör Mustafa Ceceli yaptı. Ceceli, albümdeki aranjör kimliğinin yanında , “Bir Ara” isimli şarkıda solo vokal yaparken, Ümit Sayın’da albümde yer alan “Yeter” şarkısında solo vokal yapan diğer erkek vokal oldu. ”Süper” albümde, Betül Demir’le düet yapan erkek vokale gelince ... O da Harun Kolçak... Ünlü şarkıcı, “Pişmanım” isimli şarkıda “Betül Demir’le harika bir aşk şarkısına sesi ile hayat verdi. Betül Demir, “Süper” albümde başarıyı yakalamak için repertuara önem verdi. Sude Bilge Demir, Sezen Aksu, Güven Baran, Sinan Akçıl, Fettah Can, gibi popüler isimlerin şarkılarını yorumladı. İyi bir sound yakalamak içinse Türkiye’nin en iyi aranjörleri olan Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Emre Irmak, Gürsel Çelik, Caner Tepecik, Erdem Kınay gibi isimleri tercih etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe