EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Mayıs 2008 Çarşamba


GÜVEN BARAN ''SÖNMÜYOR ATEŞİMİZ''


1999 yılında ilk albümünü dinleyiciyle buluşturan Güven Baran,o dönemde iyi bir çıkış yakalamasına rağmen 17 Ağustos depreminin azizliğine uğramıştı..''Tam Zamanı'' ve ''Baştacım'' adlı şarkılarıyla radyoların uzun süre listesinde kalan genç müzisyen şimdilerde yepyeni çalışmasının heyecanını yaşıyor..
Güven Baran, ''Sönmüyor Ateşimiz'' adlı şarkısıyla Türkiye radyolarında tüm radyocuların desteğini alarak, üstelik korsana ve internetten indirilen bedava şarkılara inat 3 versionlu single'ı herkesin alabileceği bir fiyat etiketiyle piyasada.Geçtiğimiz günlerde yönetmenliğini Tayfun Pektaş ve Can Atacan yaptığı çalışmayla kliplendiren Güven Baran muhteşem bir dönüş yapmaya hazır olduğunu da belirtiyor…Söz konusu single Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini birkaç gün içinde alacak...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe