EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Mayıs 2008 Cumartesi

ESENKENT-BAHÇEŞEHİR KONSERLERİ SEZEN AKSU İLE AÇILIYOR...
Yaz sezonu boyunca İstanbul, alternatif bir etkinlik mekanına kavuşuyor… Esenkent"te bulunan Esenkent Bahçeşehir Açıkhava Tiyatrosu, İstanbullular"ın konser ve etkinlik izleyecekleri yeni mekanı olacak.
6 Haziran 2008"de Sezen Aksu konseriyle başlayacak olan Bahçeşehir Performans, etkinlikleri, yaz boyunca misafirlerini en güzel konser ve organizasyonlarda ağırlayacak… Risus Production tarafından kullanım hakkı alınan Esenken"teki Bahçeşehir Açıkhava Tiyatrosu"nda Ferhat Göçer, Kıraç, Emre Aydın, Ceza, Onur Akın-Mehmet Gümüş, Hepsi Grubu, Kardeş Türküler, Funda Arar ve Kubat"la devam eden etkinlikler, daha başka sürprizlerle devam edecek ve 7 Eylül"de yine Sezen Aksu konseriyle sezonu kapatacak… 4000 kişilik izleyici kapasitesine sahip olan Esenkent Bahçeşehir Açıkhava Tiyatrosu"nun devam eden dekorasyon çalışmaları bittiğinde, iki ayrı girişi bulunan, sanatçı girişinden, özenle dekore edilmiş Vıp Cafe"sine kadar çağdaş bir konser mekanı yaratılmış olacak. Görkemli sahne dekorasyonları, 700 araçlık otopark imkanı, oturma alanları ve eşsiz akustik düzeneği ile Esenkent Bahçeşehir Açıkhava Tiyatrosu, yaz boyunca İstanbullular"ın konser ve tiyatro izleme imkanının yanı sıra çok özlenen Yaz Sineması ayrıcalığını da sunacak…
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe