EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Mayıs 2008 Cuma


BURAK YETER GECESİ 5 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ ANTALYA SOBE BEACH'DE


Son 4 yıldır gelenek bozulmadı ve Türkiye’nin en iyi isimleri, BurakYeter'in doğum gününde bir araya geliyor. 5 Mayıs Pazartesi gecesi AntalyaSobe Beach de başlayan gece, 6 Mayıs Salı gecesi İstanbul Etiler ClubFancy de devam ediyor.5 Mayıs gecesi çalacak olan DJ ler ertesi gün aynı uçakla istanbulagelecekler. Bu muhteşem doğum günü partysi, 6 Mayıs gecesi Etiler Fancy deson bulacak.Aynı zamanda 6 Mayıs gecesi misafir konuk sanatçılar dan; Serdar Ortaç, Eylem, Tanyeli ve daha bir çok isimin bir arada olacağı bu muhteşemgeceyi sakın kaçırmayın!
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe