EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Nisan 2008 Pazartesi


BEDÜK, 11 Nisan Cuma Günü İzmir’de, BarNY Blue’da!

2007 yılında çıkardığı “Even Beter” adlı İngilizce albümü ile elektronik dans müziğine yeni bir soluk getiren Bedük, İzmirli müzikseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. İzmir’de ilk kez sahne alacak olan BEDÜK, bu buluşma için, çok özel bir repartuvar hazırladı. 5 kişilik orkestrası ile çıktığı her mekanı tıka basa dolduran BEDÜK, elektronik dans müziğini sevenlere gerçek bir “disco” deneyimi yaşatacak.. İzmir’in en kaliteli mekanlarından biri olan BarNY Blue (http://www.barnewyork.net/) , kaliteli müzik seven herkesi, Türkiye’nin tek ve gerçek dans müzik kahramanı BEDÜK ile buluşmaya davet ediyor.

TARİH: 11 NİSAN CUMA
YER: İZMİR BARNY BLUE
KAPI AÇILIŞ: 22:00
GİRİŞ: Öğrenci :20YTL
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe