EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Nisan 2008 Çarşamba


AYŞE HATUN ÖNAL '' KALBE BEN ''

Ayşe Hatun Önal yeni albümünü tamamladı..Sony Bmg etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak albümün çıkış şarkısı ''Kalbe Ben''in video klibi ekranlarda gösterilmeye başladı..Sözleri Ayşe Hatun Önal'a müziği ise Ayşe Hatun Önal ve Erdem Kınay'a ait olan şarkı şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı..Söz konusu albüm pek yakında müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor..
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim05:32

  Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the TV de Plasma, I hope you enjoy. The address is http://tv-de-plasma.blogspot.com. A hug.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe