EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Mart 2008 Cuma

YÜKSEK SADAKAT ''kATİL MAKTUL''
Yeni albümü ‘Katil & Maktûl’ü İLK KEZ Balans’ta dinleyicisiyle buluşturuyor...
Yüksek Sadakat, DMC etiketiyle yayınlanacak olan ikinci albümü ‘Katil & Maktûl’ü, ilk kez 25 Mart Salı günü Balans’ta çalacak.
Kendi adlarını taşıyan ilk albümlerinin çıkışıyla beraber Türk Rock Müzik sahnesinde hatırı sayılır bir yer edinen grup, 2 sene içinde 20’ye yakın ‘Yılın Rock Grubu’ ödülünü almış ve Türkiye’nin dört bir yanında verdiği onlarca konserle hayran kitlesini arttırmıştı. Geçtiğimiz Ekim ayında yeni vokalisti Kenan Vural ile stüdyoya giren grubun ‘Katil & Maktûl’ ismini verdiği yeni albümünde 10 yeni parça bulunuyor.

Zeynep Casalini, Sibel Gürsoy, Şenova Ülker gibi konuk sanatçıların yer aldığı albümde, bütün söz ve müzikler Kutlu Özmakinacı’ya, düzenlemeler ise gruba ait.

Vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, bas gitarda Kutlu Özmakinacı, tuşlu çalgılarda Uğur Onatkut ve davulda Alpay Şalt’tan oluşan Yüksek Sadakat’in bu özel performansı, 25 Mart Salı günü saat 21:00’de başlayacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe