EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Mart 2008 Cuma


GECE YOLCULARI ''KALBİN KADAR YAKIN''

1993 yılından bu yana konserlere ve başarılı albüm çalışmalarına, birlikte imza atan “Gece Yolcuları”, “Kalbin Kadar Yakın” adını taşıyan üçüncü stüdyo albümlerini dinleyenleri ile buluşturdu.Daha önceki albümlerinde güçlü baladlara imza atan “Gece Yolcuları”nı “Kalbin Kadar Yakın” adını taşıyan yeni albümlerinde, dinamik yönleri ile de göreceksiniz. Müzikal kariyerlerine yeni başarılar katacak bu albümlerinde, daha önceki albümlerinden de tanıdığımız prodüktör Cem Özkan’la birlikte çalıştılar.

Oniki yeni şarkı ve sürpriz bir cover parçanın yer aldığı albümde soundlarında ve şarkı sözlerindeki zenginlikle dikkati çekecekler.

“Kalbin Kadar Yakın” albümünün çıkış şarkısı sözleri kısa bir süre önce kaybettiğimiz Aysel Gürel’e müziği Onno Tunç’a ait olan ve Sezen Aksu’dan dinlediğimiz “DEĞER Mİ?” Şarkının video klibi MURAT KÜÇÜK yönetmenliğinde ORİON STÜDYOLARI’nda özel olarak hazırlanan
bir platformda grubun performansı, dansçılar ve rap bölümünde RAMİZ eşliğinde çekildi.


Ayrıca grup elemanları 5 Nisan 2008 'de Studio Live'de sahne almaya hazırlanıyor..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe