EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Mart 2008 Pazartesi


BİR ZAMANLAR SERİSİNİN 4. CD'Sİ RAFLARDA...

Kırk yılı aşkın bir süre müzik dünyasında hakimiyetini sürdürmüş plaklar ve o plaklarda kalan yüzlerce unutulmaz şarkı Ossi Müzik marifetiyle Hakan Eren yapımcılığı ve müzik direktörlüğüyle bugünlere taşınmaya devam ediyor.
Bugüne dek 60 adet plaklarda kalmış şarkıyı gün ışığına çıkaran "Bir Zamanlar" serisinin dördüncü albümü yirmi şarkılık içeriğiyle yine çok renkli, çok eğlenceli ve çok heyecan verici."Bir Zamanlar 4", yetmiş ve seksenli yılların yirmi unutulmaz şarkısı ve şarkıcısını bir araya getirirken, tıpkı serinin diğer albümleri gibi sürprizli içeriğiyle dikkat çekiyor. Kendileri sonsuzluğa gitse de sesleri bize yadigar kalan Ayla Dikmen ve Esmeray, popun ikibinli yıllarında da şarkılarıyla kitleleri sürüklemeye devam eden Ajda Pekkan, Sezen Aksu Nükhet Duru, Seyyal Taner ve Erol Evgin, bir dönemin en gözde assolistleri Behiye Aksoy ve Romalı Perihan ve parlaklığını hiç yitirmemiş bir dolu yıldız: Rüçhan Çamay, Lale Belkıs, Ayla Algan, Sibel Egemen, Nermin Candan, Meral & Zuhal, Selçuk Ural , Bilgen Bengü...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe