EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Mart 2008 Salı


BENDENİZ'DEN YENİ ALBÜM MÜJDESİ

2006 yılının sonlarına doğru çıkardığı ''Değiştim'' albümü sonrasında bir suskunluk dönemine giren Bendeniz,sessizliğini Hayat Müzik için bozdu...Müzik platformunun editörü Ahmet Erten'e albüm haberini ileten Bendeniz , hayranlarına müjdeli haberi ''Hayat Müzik'' aracılığıyla veriyor..Şu sıralar kariyerinin 11. stüdyo albümü için harıl harıl beste çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden sanatçı,bestelerini tamamladıktan sonra en geç Nisan ayının ortasında stüdyoya girmeyi planladığını belirtti..Yine sıcak samimi,özenle seçilmiş ve Bendeniz klasiği olacak şarkıların içinde olacağı ,yeni çalışmanın kesin çıkış tarihini öğrenmek için biraz daha beklemek gerekecek..Sanatçı sevenlerine ''Her şey çok güzel oluyor.Biraz sabır...''diyerek sevgilerini sunuyor..Her zaman olduğu gibi...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe