EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Mart 2008 Pazartesi


ASFALT DÜNYA'YLA TANIŞMA ZAMANI

Asfalt Dünya sahneye çıkıyor..Asılolan yaptığımız müzik dediler. Önceliği şarkılarına vermek için hiçbir yerde konuşmadılar, görünmediler. Asfalt Dünya, albümünün piyasaya çıkışından 8 ay sonra, nihayet sahnede. Grup ilk konserini 10 Nisan'da Ghetto'da verecek. Gecede, grup üyeleri M. Emrah Özdamar (vokaller), Ertan Haktanır (gitar) ve Kadir Keskin (bas gitar) ilk kez görünecek. Ne albüm kapağında, ne de çektikleri iki klip "Beni Severmiş O" ve "Zaman"da yüzleri görünen müzisyenlerin canlı performansları da ilk kez izlenecek. Grup konserde albümdeki 10 şarkıyı seslendirecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe