EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Ocak 2008 Salı


CÜNEYT ÇAKIM KYLIE MINOGUE'A ŞARKI VERİYOR...

Hürriyet-Kelebek Gazetesi'nin bugünkü sayısında Servet YILMAZ'ın sorularını yanıtlayan Cüneyt Çakım yurt dışı bağlantılarından bahsetti..Ortadoğu'lu ünlü şarkıcı Janine D ile çalışan ve daha önce Janine D 'ye şarkı veren Cüneyt Çakım şimdilerde Kylıe Mınogue'a şarkı vereceğinin müjdesini verdi..Bugüne kadar Bendeniz,Pınar Aylin,Reyhan Karaca,Ziynet Sali gibi çok sayıda ünlü ismin albüm repertuarlarını süsleyen Cüneyt Çakım ayrıca Işın Karaca ve Mişa'nın albümlerinde de yepyeni şarkılarıyla yer alacağını da belirtti..Sanatçının yeni klibi ''Yerin Dolmaz'' da pek yakında ekranlarda..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe