EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Aralık 2007 Pazartesi


Naim Dilmener sunar: Kitsch ortaya çık 17 Ocak 2008 Perşembe / 21:30 Babylon


2008 yılına acele tarafından “kitsch” damgası basmak isteyenler için, yakası açılmadık tuhaf-komik-imkansız şarkılar. Neşe Karaböcek’in “Bir öptüm, bir öptüm, bir daha öptüm”ünden, Elma Şekerleri’nin “Daha dün annemizin kollarında yaşarken”ine; Hande Yener’in “Bilenin ve bana katlananın, yanına kar kalıyor”undan, Sevda Karaca’nın “Çık Ortaya”sına, Cici Kızlar’ın “Hayır dersem belki demek, belki dersem evet anla”sına kadar, hem komik hem keyifli şarkılar. Ve ilaveten de, Güzin İle Baha, Seyyal Taner, Füsun Önal ve diğerlerinden müteşekkil “As Kadro”.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe