EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Aralık 2007 Cumartesi


AŞKIN NUR YENGİ '' AŞK'IN ŞARKILARI''
Türk pop müziğinin usta yorumcusu Aşkın Nur Yengi, üç yıl aradan sonra, birçok kişinin duygularının yansıması olan unutulmaz aşk şarkılarını; “Ayrılmam”, “Yazık”, “Elveda”, “Kara Çiçeğim”, “Geceler Düşman”, “Hesap Ver” gibi sevilen 13 çalışmasını akustik sound’la yeniden yorumlayarak AŞK’IN ŞARKILARI adlı yeni albümünde topladı.

Aşkın Nur Yengi’nin, Türk pop müziği tarihinin tek arşivcisi Hakan Eren ile birlikte süpervİzörlüğünü yaptığı “AŞK’IN ŞARKILARI”nın düzenlemelerini Sadun Ersönmez ve Serkan Özdağan yaptı.
Albüm fotoğrafları ise Zeynel Abidin Ağgül tarafından çekildi.
Sanatçının, bundan önce yayınlanmış, “Sevgiliye”, “Hesap Ver”, “Sıramı Bekliyorum”, “Kara Çiçeğim”, “Haberci”, “Aşk Kazası”, “Aşkın Nur Yengi 2002”, “Yasemin Yağmurları” adlı albümleri ve Rafet El Roman ile yaptığı bir düet single bulunmaktadır.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe