EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Kasım 2007 PerşembeCÜNEYT ASİ DURU : ''TANRIÇA AY'IN ORGAZMI''

Hayatmuzik bu kez bir kitap haberini okurlarıyla paylaşıyor..Bugüne kadar yapmış olduğu önemli röportajlarla ve başarılı müzik programlarıyla adını duyurmuş Cüneyt Asi Duru, TANRIÇA AY’IN ORGAZMI adlı kitabında fantastik kahramanlar eşliğinde bir tanrıça’nın kendini arayışını, dişil enerjisiyle ve doğurganlığıyla başa çıkmasını anlatıyor. Geçtiğimiz aylarda Ahmet Erten'le Müziğe Dair'in konuğu olan ve söyleşimizde ilk kez kitabının müjdesini veren Cüneyt Asi Duru söz konusu kitabıyla tüm kitapçılarda meraklasıyla buluşmaya hazırlanıyor..Hatta çoktan hazır bile..''Tanrıça Ay'ın Orgazmı '' tüm kitapçılarda!

CÜNEYT ASİ DURU;
Hayatın tuhaf merdivenlerinde, değişik basamaklarda oturan, değişebilen, değişime çok açık biridir...Naifdir, kırılgandır bir yandan da sahiciliğe yakın durmak istemektedir, bu durum yaralarını açık yaşamasına neden olmaktadır. Canı sıkılır,kırmızı şarap içer. Mutluluğu arar, aşkı sorar, aşka yatar olmadı aşkla yıkanır. Sokaklarda yaşar çoğu zaman salon adamı gibi görünsede aslında kimseye itiraf edemez ama o bir sokak çocuğudur.Çikolata bagımlısıdır, endorfine aşıktır..evren denen kalın dudaklıyla çoğu zaman hayatıyla ilgili antlaşmalar yapar sonra onları bir öpüşle siler,başka öpüşlere gider, durağanlığı sevmez, hareket etmeli, farklı enerjilerle hayatı koklamalıdır. Halen duyarlıdelişahanefaniler okulunun mezuniyeti surekli ertelenen talebesidir.O Cüneyt Asi Duru'dur herkes gibi ama herkesten farklı...

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe