EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Ekim 2007 Pazartesi


PINAR AYLİN ''ASLOLAN BEN''

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Pınar Aylin yepyeni albümü ''Aslolan ben'' ile müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor..Sanatçı kariyerinin altıncı albümünde kendi şarkılarının yanında Cüneyt Çakım,Aslızen Yentur,Sonay Yağız'a ait şarkıları seslendiriyor..Pınar Aylin'İn söz konusu albümünde sürpriz bir cover şarkı da dinleyiciyle buluşuyor..Albümün sürprizi bununla da bitmiyor..Janine D yorumuyla Ortadoğu'yu sallayan Cüneyt Çakım ve Pınar Aylin'in ortak çalışması ''Yine Sonbahar'' düet versiyonla albümdeki yerini almış durumda..Aslolan Ben albümünde düzenlemelerin altında Mustafa Ceceli,Aytekin Kurt ve Duran Genç ikilisinin imzalarını görüyoruz..Albümün ilk etapta ön plana çıkan şarkıları ise Kimsin Sen,Çanta,Aşk Demek ve Aslolanan Ben...Albüm önümüzdeki ayın önümüzdeki ayın ortasına doğru Seyhan Gold etiketiyle müzik marketlerde olacak..

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe