EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ekim 2007 Cumartesi

BURCU TATLISES ''UNUTTUM GİTMEDİ''
Bugüne kadar Alagül,Sevda Yanığı,gibi çok sayıda hit olmuş başarılı şarkıların altına imzasını atmış,son dönemin en çok dikkat çeken , önemli söz yazarlarından Burcu Tatlıses 29 Ekim Pazartesi günü saat 23.00'te Arnavutköy Eylül müzik klubünde sahne alıyor..Başkalarının sesinden dinlemeye alıştığımız Burcu Tatlıses şarkılarını bu kez kendi yorumuyla dinleyebileceğimiz gecenin konsept adı ''Unuttum Gitmedi'' .. Burcu Tatlıses ve ekibine göre gecede ''Oda sıcaklığında saklanması gereken şarkılar '' bizlerle olacak..Harun Kolçak'tan Müptelayım Sana ,Sezen Aksu'dan Kavaklar ve Bülent Ortaçgil şarkılarına varan geniş yelpazeli bir zengin repertuarla dinleyicisiyle buluşacak ,Burcu Tatlıses bu özel geceye tüm müzikseverleri davet ediyor..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe