EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Eylül 2007 Çarşamba

ZUHAL OLCAY'DAN KUŞADASI VE SİDE KONSERLERİ

Bugüne kadar birbirinden başarılı çalışmalara imza atmış ve her çalışmasında kalitesini defalarca ispat etmiş ünlü sanatçı Zuhal Olcay ,hayranlarıyla Kuşadası ve Side'de buluşuyor..Sanatçı , Kuşadası'nın 85. Kurtuluş yıl dönümü sebebiyle 7 Eylül'de Atatürk Meydanı'nda sahne alacak..Aynı gecede pop müziğin başarılı ismi Zeynep Casalini de şarkılarıyla sevenleriyle bulaşacak.. Kuşadası Konseri sonrasında; Zuhal Olcay Bülent Ortaçgil ile 12 Eylülde Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Side Antik Tiyatrosu'nda sahne alacaklar.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe