EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Ağustos 2007 Perşembe

HANDE YENER'DEN BİR HARUN KOLÇAK PRODÜKSİYONU; ''POZİTİF''

Son dönemde değişen tarzı ve yenilikçi tavrıyla dikkat çeken Hande Yener, pop müziğin ünlü ismi Harun Kolçak'la beraber bir single prodüksiyonu hazırladı..Söz konusu prodüksiyonun çıkış şarkısı ''Pozitif'' ya da diğer adıyla ''Aşk beni hep değiştirecek''..Şarkının sözleri Hande Yener imzası taşırken ,şarkının müziği sanatçının son albümünün de aranjörlüğünü yapan Erol Temizel'e ait.

Geçtiğimiz yıl Bendeniz'le düet yaptıkları ''Biri Var'' şarkısı ile gündeme gelen Harun Kolçak bu kez bambaşka tarzda bir çalışmayla müzik severlerin karşısına çıkacak..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe