EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Temmuz 2007 Perşembe
ZEYNEP ''YIKIL'' ALBÜMÜYLE GERİ DÖNDÜ


Müziğe uzun bir ara veren Zeynep yeni albümü ''Yıkıl'' ile dinleyiciyle buluştu..Albüme ismi veren çıkış şarkısı ''Yıkıl''ın bestesi Zeynep'e ait..Albümde ayrıca; genç ve başarılı besteci Nezih Üçler'e ait "Yana Yakıla, Bana da Sıra Gelecek, Cennetten Kovuldum ve Süslü Tuzak" adlarını taşıyan dört adet şarkı bulunuyor. Albümdeki diğer eserler ise, Osman Kasap'a ait; "Bye Bye ve Af Yok!", Albümün en çok dikkat çeken şarkılarından birisi de Sözleri Cüneyt Çakım'a ait olan "Yirmisinde İhtiyar"..Söz konusu şarkı Yunanistan müzik listelerinde oldukça beğeni kazanan bir Yunan bestesi...Gökmen Adıgüzel'e ait "Denize Düşen Yılana Sarılırmış" ve "Göz Göre Göre" albümdeki diğer eserler.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe