EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Temmuz 2007 Cuma


ELEKTRONİK DANSIN TEMSİLCİSİ BEDÜK 1 AĞUSTOSTA BALANS TONIQEE’DE…

Sadece elektronik müzik sevenlerin değil, kaliteli müzik ve dansı seven herkesin buluştuğu tek isim BEDÜK…!
Elektronik müzik dünyasının en başarılı performans isimlerinden biri olan "Bedük”, elektronikayı funk ve disco ile buluşturarak dans müziğine kendi yorumunu katıyor.
Audiology Recors yapımı ve Seyhan Gold dağıtımı ile çıkan “Even Better” isimli albümüyle "BEDÜK", dinleyicilerine yerlerinde duramayacakları inanılmaz eğlenceli bir konser sunuyor.
5 kişilik grubu ile performans sergileyen Bedük, elektronik müziğe canlı enstrümanlarla hayat katarak, sınırsız müzik keyfi ve dansı garantiliyor.
Sahnede yerinde duramayan bu genç adam, geçtiğimiz yıl Like Tomorrow Will Never Come şarkısıyla Miller Music Factory'de birinci olmuştu.
Tarih : 1 Ağustos Çarşamba
Yer : Balans Tonique
Adres : İstiklal Caddesi Balo Sokak 22Beyoğlu 34435 İstanbulBeyoğlu İstanbul
Tel : (212) 251 70 20
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe