EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Temmuz 2007 Pazar

ŞAFAK KARAMAN'DAN ''BOAZ ALDUJELİ '' İDDİASI
Ünlü radyo ve televizyon programcısı Şafak Karaman,Kral Tv ekranlarında ''Müzik Dergisi'' programıyla gündem yaratmaya devam ediyor..Müzik Dergisi'nin son konusu Hande Yener ve yeni albümü ''Nasıl Delirdim'' oldu.Programda Hande Yener'in son günlerde dahil olduğu polemikler ve sanatçının projeleri konuşulurken,ünlü programcı, albümde birçok şarkıda imzası olan ''Boaz Aldujeli'' ismi hakkında Hande Yener'den bilgi istedi...Şafak Karaman Yener'in ''Yeni bir isim olarak lanse ettiği'' Boaz Aldujeli'nin,daha önce Fettah Can ile ortak çalışmalara imza atan Alper Narman olduğunu iddia etti..
Bakalım Hande Yener cephesinden önümüzdeki günlerde konuyla ilgili bir açıklama gelecek mi..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe