EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Mayıs 2007 Pazar


ÖZGE FIŞKIN'IN İLK SOLO ALBÜMÜ ''KİLİTLER''

Bugüne kadar Levent Yüksel ve Sertab Erener gibi önemli müzisyenlere vokal yapan Özge Fışkın'ın ilk solosu ''Kilitler'' Levent Yüksel'ün müzik direktörlüğünde hazırlandı..Cenk Eroğlu, Levent Yüksel, Pat Mastelotto, Nurkan Renda, Ete Kurttekin gibi müzisyenlerin yer aldığı Özge Fışkın'ın ilk albümü "Kilitler" İD etiketi ile müzik marketlerde yerini aldı.Sözleri Özge Fışkın'a müziği ise Cenk Eroğlu'na ait ''Bıraktım''isimli şarkı albümün çıkış şarkısı olarak belirlenmiş..Albümün dikkat çekecek şarkılarından birisi de Levent Yüksel'le düet yaptıkları ''Unutulurmuş''..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe