EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Mayıs 2007 Salı


SIRA, ''ŞARKILARDA !''
''Ercan Saatçi Ve Işın Karaca'dan AKP'ye İhtar''

Hürriyet Gazetesinin bugünkü haberine göre,Ercan Saatçi telif hakkı kendisinde bulunan marşın ''Atam İzindeyiz''bölümünün makaslanarak AKP'nin Erzurum Mitinginde çalındığı gerekçesiyle AKP'ye ihtar çekti..Şarkıyı seslendiren Işın Karaca da kendisine ciddi tepkiler geldiğini ve kendisinden izin alınmadan rastgele şarkının böyle mitinglerde çalınamayacağınının altını çizdi..

Ercan Saatçi konuyla ilgili Akşam Gazetesine yaptığı açıklamada şunları söyledi. ''Şarkının sözü, bestesi bana ait. AKP’nin bunu çaldığı bilgisi, bana cumartesi günü geldi. İzinsiz çalmışlar. Hiçbir şekilde onlara ben vermedim. ANAVATAN bizden istemişti, üç ay önce onlara vereceğimizi söylemiştim. AKP, ‘Atam İzindeyiz’ kısmını şarkıdan çıkarmış. Kendi kafasına göre üzerinde oynamışlar, böyle şey olmaz.”
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe