EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Mayıs 2007 Perşembe

'' O ZAMAN ''KARALAMAK LAZIM AVAZ AVAZ''

Geçtiğimiz günlerde,''Şarkı Söylemek Lazım'' isimli yarışma programında Ferda Anıl Yarkın'ın ''Şinanay'' şarkısının Fuat Güner'e ait olduğunu iddia etmesi ve bunu Fuat Güner'in doğrulaması üzerine şarkının bestecisi olarak bilinen Onno Tunç'u savunmak adına Sezen Aksu canlı yayına telefonla bağlandı.Tabi,müzikal içerikli tartışma gezeteci-yazar (!) Oray Eğin'in sorularıyla magazinsel bir boyut kazandı..Eğin'in konuyla ilgisi olmayan sorularına cevap vermek istemeyen Sezen Aksu kendisini ifade ettiğini düşündükten sonra bağlantıyı sonlandırdı..Asıl gelişme programdan sonra başladı..Meğer ne kadar çok da anti-sezenci varmış..
Bazı magazinciler konuyu köşelerinde derinlemesine (!) ele alırken,sabah programlarının vazgeçilmez ekran figürleri de boş durmadı..''Sezen'den neden korkayım,zaten şu kadar koydum mu duvara yapıştırırım onu'' diyebilecek kadar eğreti cümlelerle yorumlar yapılırken, söz konusu kişinin 32 yıllık meslek hayatında sayısız başarıya imza atmış bir sanatçı olduğu o an için kimsenin umrunda değildi..
Tabiki,onu anlayan ve yıllardır büyük hayranlıkla ona bağlanan milyonların dışında... !
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe