EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Mayıs 2007 Cumartesi
CÜNEYT ÇAKIM'DAN ''SİYAH'' DÖNÜŞ


Pınar Aylin,Ziynet Sali,Bendeniz gibi sanatçıların repertuarlarında söz ve müzikleriyle yer alan Cüneyt Çakım geçtiğimiz aylarda ''Siyah'' adını verdiği ''stardium'' etiketi taşıyan albümü dinleyiciyle buluşturmuştu..Ancak istediği standartlarda bir tanıtım yapılamaması üzerine sadece klibi ekranlarda dönen albüm ,hak ettiği yeri bulması adına birkaç ay rafa kaldırıldı..Söz konusu prodüksiyon artık ''seyhan gold müzik'' imzasıyla müzik marketlere sunulacak..Cüneyt Çakım'ın kendi söz ve müzikleriyle hazırladığı albümündede bir tane de Aykut Gürel şarkısı bulunuyor. Düzenlemeler ise; Murat Uncuoğlu,Aytekin Kurt ve Bayülken imzası taşıyor..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe