EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Nisan 2007 Pazartesi

ÖZLEM TEKİN ''OZZ GRUBU'' İLE YOLLARINI AYIRDI
Türk rock müziğinin önemli isimlerinden Özlem Tekin,daha önceden müjdesini verdiği ''The Ozz'' isimli albüm projesinin iptal olduğunu açıkladı..Ete Kurttekin'in de dahil olduğu The Ozz grubu ile yollarını ayıran ünlü sanatçı şu sıralar Istanbul Senfonic Project ile 13 kişilik ekip çalışması içinde olduklarını sevenlerine duyurdu..Turne kapsamında ilk etapta Mersin, Hatay, Adana, Ankara, Eskişehir ve Istanbul’da konserler verecek olan Özlem Tekin bu proje dışında da Marmara Üniversite'sinin bahar şenlikleri kapsamında 19 Mayıs'ta sahne alıyor..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe