EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Nisan 2007 Cumartesi


TARKAN'DAN ŞARKI KASASI

Haziran ayında çıkması planlanan yeni albümünün hazırlıklarını titizlikle sürdüren Tarkan,yeni albümünde 3 Sezen Aksu şarkısına yer verdi..Birbirinden iddialı şarkıların yer aldığı yeni albümüne çok güvenen ünlü sanatçı,geçtiğimiz yıl stüdyodan henüz piyasaya çıkmamış albümünün şarkıları çalındığı için artık çok daha tedbirli davranıyor.Sezen Aksu'yla ABD'de hazırladıkları şarkıları özel bir kasada Türkiye'ye getiren Tarkan İstanbul'daki stüdyosuna da aynı kasadan yaptırdı..Özel güvenlik önlemleri eşliğinde devam eden albüm çalışmasının Haziran ayında müzikseverlerle buluşması bekleniyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe