EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Nisan 2007 Cuma
''NASIL DELİRDİM ?''

Apayrı isimli albümüyle geçtiğimiz yıla damgasını vuran ve çok sayıda ödül kazanan Hande Yener 2007 yazına da çok iddialı bir albümle giriş yapmaya hazırlanıyor..''Nasıl Delirdim'' adını verdiği albümünde 13 şarkıya yer veren sanatçı Sezen Aksu ve Mete Özgencil şarkılarının yanında ilk kez kendi denemelerini dinleyicisiyle buluşturuyor. Seyyal Taner'in 80'lerde hit olmuş şarkısı ''Naciye'yi cover versiyonuyla yeniden seslendiren Hande Yener bu albümü için 'Nasıl Delirdim aşkın insanın başına gelen halleriyle hayatta yarattığı gücü ve değişiklikleri arayan bir albüm'' diyor.
ve ekliyor. "Güzel bir albüm yapmanın ancak büyük bir organizasyonla ve çok çalışmayla mümkün olduğunu, bu arada tesadüfi buluşmaların ve sağlam bir diskografinin başarı içindeki büyük payını unutmamak gerekir''
Albümde yer alan şarkılardan bazıları ise; 'Ne Yaparsın', 'Şu An Erken, 'Nasıl Delirdim', 'Romeo', 'Fırtına', 'Aşkın Gücü', 'Kötülük', 'Kurtar Beni',Kibir,Sen Anla..

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe