EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Mart 2007 Pazar


SEZEN AKSU REKOR KIRDI
Müzik dünyasının en üretken sanatçısı Sezen Aksu, beste yapma rekoru kırdı.Daha önce şarkılarını herkese vermeyip bestelerini seslendirecek insanları belli kriterlere göre seçen sanatçının kapısı artık popçusundan arabeskçisine kadar herkese açık! MESAM (Müzik Eseri Sahipleri Meslek Birliği) verilerine göre son iki yılda 134 eser üreten ünlü sanatçı, Fatma Sezen Aksu adına kayıtlı 857 şarkıyla, en çok beste yapan kişi rekorunun da sahibi.

Kendi şarkılarının dışında, geçen yaza damga vuran Kenan Doğulu'nun "Çakkıdı" sı ve Ajda Pekkan'ın söylediği "Vitrin" gibi pek çok popüler şarkı, Aksu'nun imzasını taşıyor. Yani ünlü sanatçı sadece çok değil, aynı zamanda beğenilen çalışmalara da imza atıyor. Sezen Aksu'nun içinde bir müzik stüdyosu bulunan İstanbul Kanlıca'daki villası da bu yüzden, yeni albüm hazırlığı yapan şarkıcı ve prodüktörlerle dolup, taşıyor. Üstelik "Minik Serçe" hiçbirini geri çevirmiyor. Hatta pek çok yeni albüm artık onun programına göre çıkıyor.


HABER:SABAH GAZETESİ
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe