EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Mart 2007 Pazar


BÜLENT ORTAÇGİL VE TEOMAN'DAN KONSER ALBÜMÜ

Başarılı müzik adamı Bülent Ortaçgil ve rock müziğin önemli isimlerinden Teoman aynı albümde buluştu..Birlikte verdikleri Ankara Angel’s Showland , İzmir Fuar Açık Hava Tiyatrosu ve İstanbul Açık Hava Tiyatrosu konserlerinden derlenen kayıtlarla oluşturdukları albümleri piyasadaki yerini aldı.İşte söz konusu arşivlik çalışmada dinleyeceğiniz parçalar;

Benimle oynar mısın ?Mavi kuş,Paramparça,Değirmenler,Sensiz olmaz,İstasyon insanları,Eylül akşamı,Sessiz eller ,Aşk nereye kadar,Rüzgar gülü,Yüzüne dökme küçük kız Yollar,yağmur Zampara,Bir tek sen,Olmalı mı olmamalı mı ?
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe