EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Ocak 2007 Salı


MİRKELAM ''MUTLU OLMAK İSTİYORUM''
Türk pop müziğinin kaliteli işler yapanlar katogorisinde yer alan ve 90'lı yıllardan günümüze kadar kalmayı başaran ender sanatçılarından Mirkelam,on yıllık müzikal kariyerinin beşinci stüdyo albümüyle geçtiğimiz günlerde müzik marketlerdeki yerini aldı..Albüm ''Mutlu Olmak İstiyorum'' adını taşırken,söz ve müziklerde yine Mirkelam'ın kendi imzasını görüyoruz..Albümün ilk lokomotif şarkısı ''Asuman'' olarak belirlenmiş ki,bu durum bu albüm için müzik eleştirmenleri ve Mirkelam dinleyicilerini şaşırtan ilk unsur..Böylesine iyi bir vokal,maalesef albüm repertuarında aynı başarıyı yakalayamamış...''Asuman,Vay Anasını Sayın Seyirciler,Elma Değil Ayva'' gibi Mirkelam albümleri için fazla gelen bu ticari kaygı düşüncesi ondan beklentisi daha yüksek olan dinleyici kitlesini tatmin olmamasına sebep olmuş...Mirkelam'ın buğulu sesi ve başarılı vokal performansıyla beklentileri karşılayacak ''Mutlu Olmak İstiyorum ve Acı ve Aşk'' şarkılarını severek dinleyebilirsiniz..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe